Absoliuti kapituliacija: sutriuškintas „Žalgiris“ liko be Oyewusi

Žalgiris - Hacken (BNS Foto nuotr.)

Vladimiro Čeburino vadovaujamas Vilniaus „Žalgiris“ savo kelionę Europos lygos atrankoje baigė vienu skaudžiausių pralaimėjimų klubo istorijoje.

Ketvirtadienį atsakomosiose Europos lygos atrankos rungtynėse Švedijos čempionas „Hacken“ vilniečius sutriuškino 5:0, o bendru rezultatu – 8:1.

Tai yra didžiausia „Žalgirio“ nesėkmė nuo 2013/2014 metų sezono UEFA atrankų, kuomet garsiajam „Red Bull Salzburg“ ekipai nusileista 7:0.

Dvejų rungtynių serijoje „Žalgiris“ 8 įvarčių dar nebuvo praleidęs.

Negana to, jog patyrė pralaimėjimą, vilniečiai dar ir prarado rezultatyviausią savo žaidėją Mathiasą Oyewusi, kuris už du smūgius varžovams alkūnėmis gavo dvi geltonas korteles.

24-erių nigerietis savo komandai negalės padėti pirmosiose Konferencijų lygos atrankos rungtynėse, kur teks rungtis su galinguoju vengrų „Ferencvaros“. Jos vykst rugpjūčio 24 dieną Vilniuje.

„Žalgiris“ šeimininkauti varžovams leido nuo pat rungtynių starto. Per pirmas 3 minutes „Hacken“ pakėlė net tris kampinius, o ledus galiausiai pralaužė 27-ą min., kuomet trečią kartą per dvejas rungtynes Edviną Gertmoną nuginklavo Srdanas Hrstičius.

Antrą ir trečią įvarčius „Žalgiris“ praleido po greitų varžovų kontratakų, kurias po vilniečių klaidų pradėjo Rygaardas Jensenas. 55-ą ir 62-ą minutėmis įvarčius atitinkamai mušė Gustafsonas ir Sadiqas.

Pastarasis 72-ą minutę realizavo ir 11 metrų baudinį, o per pridėtą rungtynių laiką triuškinimo kampaniją užbaigė po keitimo pasirodęs Momodou Sonko.