Tel Avivo „Macabbi“ pergale pradėjo finalą Izraelyje

Tel Avivo Maccabi komanda (Scanpix nuotr.)

Pirmosiose Izraelio krepšinio lygos finalo rungtynėse Tel Avivo „Macabbi“ palaužė to paties miesto „Hapeol“ ekipą ir atsidūrė per pergalę nuo titulo.

Odedo Katasho auklėtiniai dėka sėkmingiau sužaisto paskutinio kėlinuko laimėjo 84:76 ir finalo serijoje pirmauja 1-0. Izraelio lygoje triumfuos komanda, iškovojusi dvi pergales.

Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 60:60, tačiau aukštaūgių vedama „Macabbi“ įrodė savo pranašumą.

Bonzie Colsonas nugalėtojams pelnė 18 taškų ir sugriebė 7 kamuolius. Joshas Nebo pridėjo 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius. Jasielis Rivero surinko 12, o Lorenzo Browno sąskaitoje – 8 taškai ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Hapoel“ komandai Xavieras Munfordas pelnė 20, Jaylenas Hoardas – 15 (11 atk. kam.), Tyleris Ennis – 14 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomeras Ginatas – 11 taškų.

Antrosios finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį.