Teisėjo akibrokštas Ispanijoje: užbaigė rungtynes nesibaigus atakai, atšaukė įvartį ir išvarė Bellinghamą

Real - Valencia (Scanpix nuotr.)

27-ojo „La Liga“ turo rungtynės Madrido „Real“ futbolininkams susiklostė itin dramatiškomis aplinkybėmis.

Šeštadienio vakarą Carlo Ancelotti auklėtiniai išvykoje sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 su „Valencia“ ekipa.

Dar po pirmojo pusvalandžio „Real“ po Hugo Duro ir Romano Yaremchuko tikslių smūgių turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau 45-ą ir 76-ą minutėmis dublį atlikę Viniciusas Junioras atstatė lygybę.

Pagrindinis rungtynių arbitras Jesusas Gilas Manzano pridėjo 7 minutes, tačiau dėl kortelių ir VAR peržiūros dėl galimo baudinio į „Real“ vartus pridėto laiko natūraliai padaugėjo. 99-ą minutę Madrido ekipai leista kelti kampinį, tačiau šios atakos pabaigos teisėjas sulaukti neleido. Pabrėžtina tai, kad sulig finaliniu švilpuku į „Valencia“ vartus krito Jude’o Bellinghamo įvartis galva, tačiau jis užskaitytas nebuvo.

Negana to, už diskusijas anglui dar ir buvo parodyta raudona kortelė.

Bellinghamui tai buvo pirmosios rungtynės nuo vasario vidurio, kai „Real“ lyderis patyrė kirkšnies traumą. Dabar 20-metis bus priverstas praleisti dar vienerias „La Liga“ rungtynes.

Nors išbarstė taškus, Ancelotti komanda vis dar gana užtikrintai pirmauja turnyrinėje lentelėjs. Tiesa, sekmadienį „Girona“ atsilikimą gali sumažinti iki 4 taškų, „Barcelona“ – iki 6.