Svarbi snaiperiu Australijoje tapusio Rubštavičiaus komandos pergalė

BNZ Breakers Facebook nuotr.

Manto Rubštavičiaus „New Zealand Brekers“ 88:85 įveikė tiesioginius savo konkurentus, „Illawarra Hawks“ krepšininkus, kovoje dėl lygos atkrintamųjų.

Starto penkete rungtynes vėl pradėjęs panevėžietis ant parketo praleido 25 minutes ir įmetė 13 taškų. Mantas atkovojo 2, o perėmė 3 kamuolius bei pataikė 3 tolimus metimus iš 5. Po šio mačo Rubštavičiaus tritaškių taiklumas sezone perkopė 48 proc. ribą.

Lietuvio komandai tragiškai susiklostė paskutinis rungtynių kėlinukas, prieš kurį jie buvo sukaupę 7 taškų persvarą. „Illawarra Hawks“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 13:0 ir išsiveržė į priekį 6 taškais – 74:68. Naujosios Zelandijos komanda nepasidavė ir likus žaisti 2 minutes vėl išsiveržė į priekį – 81:80.

Parkerio Jacksono-Cartwrighto vedama komanda pergalės nepaleido ir gerokai pagerino savo poziciją kovoje dėl patekimo į lygos ketvirtfinalį. Naujasis komandos lyderis viso surinko 31 tašką ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Zylanas Cheathamas surinko solidų dvigubą dublį – 12 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

Prieš kelias dienas Achilo sausgyslės traumą patyrė „Breakers“ lyderis Anthony Lambas, kuriam šis sezonas yra baigtas.

Iki reguliaraus sezono pabaigos Rubštavičiaus ekipai liko sužaisti 3 rungtynes. Šiuo metu jie, kartu su dar 3 komandomis turi pasiekę po 12 pergalių ir rikiuojasi 4-7 vietose. Pirmas dvi vietas užėmusios komandos iškart pateks į pirmenybių pusfinalį, o 3-6 vietas užėmusios – grumsis ketvirtfinaliuose.