Su Saboniu nebežais: Vezenkovas išmainytas į „Raptors“ 

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Saša Vezenkovas (Scanpix nuotr.)

Saša Vezenkovas, kurio grįžimo į Europą laukia turtingieji senojo žemyno klubai, pateko į mainus tarp Sakramento ir Toronto ekipų.

„Kings“ į Torontą išsiuntė Vezenkovą ir Davioną Mitchellą, o patys gavo Jaleną McDanielsą. Taip pat „Raptors“ gauna šios naujokų biržos 45-tą šaukimą.

Domanto Sabonio bendraklubį debiutiniame sezone stabdė traumos, neleidusios ant parketo žengti beveik pusėje rungtynių. „Kings“ gretose Vezenkovas rungtyniavo po kiek daugiau nei 12 minučių ir rinko po 5,4 taško, ir 2,3 atkovoto kamuolio.

Mitchellas rinko po 5,3 taško ir 1,9 rezultatyvaus perdavimo per kiek daugiau nei 15 minučių.

Anot ESPN, „Kings“ šie mainai leidžia sutaupyti pinigų ir atlaisvina vietą sudėtyje.

Sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis McDanielsas Toronte žaidė blogiausią sezoną savo karjeroje ir rinko tik po 3,4 taško ir 1,6 atkovoto kamuolio per 11 minučių. Šie rodikliai yra daugiau nei dvigubai žemesni nei jo 6 metų karjeros vidurkis.

Nėra aišku, ar Toronto klubas yra numatęs Vezenkovui vaidmenį komandoje, o pats krepšininkas nori būti svarbesnis, nei buvo Sakramente. Nepavykus rasti tinkamos komandos NBA, krepšininko išskėstomis rankomis lauktų abi Graikijos komandos.

Pasidalinti