Pokalbius su Vezenkovu patvirtinęs Atamanas: „Nekenčiu krepšinio agentų“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Erginas Atamanas (Scanpix nuotr.)

Su Sakramento „Kings“ klubu skirtingais keliais pasukęs užpraeito sezono Eurolygos MVP Saša Vezenkovas gali sugrįžti į Europą, kur jį vilioja ne vienas klubas.

Pats krepšininkas prioritetu laiko rungtyniavimą NBA, tačiau, nepavykus gauti norimo kontrakto, realu, kad bulgaras tęstų savo karjerą Eurolygoje.

Vezenkovo situaciją labai atidžiai stebi Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Jos laikomos pagrindinėmis kandidatėmis prisivilioti 28–erių metų puolėją.

Būtent žaisdamas „Olympiacos“ Vezenkovas tapo Eurolygos vicečempionu ir MVP.

Visgi norą matyti Vezenkovą išreiškė ir dabartiniai Eurolygos čempionai PAO. Ergino Atamano klube Vezenkovas prisijungtų prie Kosto Slouko, kuris raudonus ir baltus „Olympiacos“ dryžius taip pat iškeitė į žalias aprangas.

„Visi žino, kokio lygio yra Vezenkovas. Jei žaidėjas nuspręstų sugrįžti į Europą, jis sulauktų visų 18 Eurolygos komandų pasiūlymų.

Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka, yra tai, kad jo agentas labai daug giriasi ir skelbiasi visiems, jog mūsų klubas jam siūlo kontraktą. Tai pagrindinė priežastis, kodėl nemėgstu agentų. Jei jau užsiminė, kad iš mūsų sulaukė pasiūlymo, tai kodėl tada nepamini ir visų kitų komandų vardų, besidominančių juo. Pats Vezenkovas gali nuspręsti, kur nori tęsti savo karjerą.

Kol kas mes nieko jam dar nesiūlėme. Taip, vyksta pokalbiai su krepšininku ir jo agentu, tačiau dar jokio oficialaus pasiūlymo nepateikėme“ – pasakojo apie situaciją dėl Vezenkovo „Panathinaikos“ strategas.

Debiutiniame sezone NBA lygoje Vezenkovas su Sakramento ekipos marškinėliais sužaidė 43 rungtynes ir aikštelėje praleisdavo po 12 minučių, per kurias rinkdavo po 5,4 taško, 2,3 atkovoto kamuolio ir 0,4 rezultatyvaus perdavimo.

Krepšininkas savo karjerą pradėjo Graikijoje „Aris“ komandoje, kuriai atstovavo ketverius metus, trejus metus praleido „Barcelona“ organizacijoje ir prieš išvykstant į NBA penkerius metus gynė „Olympiacos“ klubo garbę.

Vezenkovas vis dar turi galiojančią sutartį su „Kings“ ekipa, tačiau žaidėjas yra pats nepatenkintas savo role komandoje ir nusprendė nerti į laisvųjų agentų rinką.

Pasidalinti