Solidžiai žaidęs Valančiūnas iškovojo pirmą pergalę su „Wizards“

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio, o jo atstovaujama Vašingtono „Wizards“ įsirašė pirmą pergalę NBA sezono pasiruošime.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį „Wizards“ 113:95 patiesė Toronto „Raptors“ krepšininkus.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Raptors“ prie varžovų priartėję per 1 tašką – 81:82. Visgi rezultatui esant 91:87 „Wizards“ surengė spurtą 15:4 ir nužygiavo iki užtikrintos pergalės.

Valančiūnas per 22 minutes į savo pirmosios NBA komandos krepšį sumetė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuviui tai buvo pirmoji pergalė vilkinti Vašingtono komandos marškinėlius. Prieš tai „Wizards“ bent 23 taškų skirtumu palaimėjo abejas pasiruošimo rungtynes prieš tą p ir „Knicks“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 22 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais buvo Kyle’as Kuzma, Corey Kispertas pridėjo 20 taškų.

„Raptors“ komandoje 22 taškus ir 7 atkovotus kamuolius rinko Chrisas Boucheris, Scottie Barnesas pridėjo 16 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.