Slivkos įvartis apkarpė čempioniškas PAOK ambicijas

Vykintas Slivka (Graikijos futbolo lygos nuotr.)

Vykintas Slivka Graikijos čempionate pelnė dar vieną įvartį, o jo atstovaujama „Lamia“ ekipa dramatiškai paskutinėmis minutėmis paleido pergalę.

Trečiadienį Lietuvos rinktinės saugo atstovaujama komanda namuose paskutinėmis minutėmis iššvaistė įvarčio persvarą ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Salonikų PAOK.

Slivka „Lamia“ į priekį vedė per pirmo kėlinio pridėtą laiką, o Leonido Vokoloso auklėtiniai sėkmingai saugojo persvarą. Teisėjas dėl stabdymų prie antrojo kėlinio pridėjo net 10 minučių, o būtent 100-ąją po Kirilo Despodovo perdavimo rezultatą lygino Stefanas Schwabas.

Tuo metu lietuvio aikštėje jau nebuvo. 85-ą minutę už laiko švaistymą jam parodyta geltona kortelė, o dar po minutės jį aikštėje pakeitė puolėjas Alexandros Tereziou.

28-erių Lietuvos futbolininkui tai buvo 6 įvartis Graikijos lygoje šiame sezone. Jis taip pat yra atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Taškas „Lamia“ pozicijoms turnyrinėje lentelėje įtakos neturi. Jau dabar aišku, kad Slivkos komanda sezoną užbaigs 6 vietoje.

Tuo metu PAOK susimažino viltis pakovoti dėl čempionės titulo. Likus keturiems mačams iki sezono pabaigos, Salonikų komanda nuo Atėnų AEK atsilieka 4 taškais.

Antrą ir trečią vietas užėmusios komandos kovos Konferencijų lygos atrankoje, čempionė – Čempionų lygos kvalifikacijoje.