Septintas istorijoje: „Cavaliers“ įspūdingai išgelbėjęs Mitchellas suvertė 71 tašką

Scanpix nuotr.

Klivlando „Cavaliers“ gynėjas Donovanas Mitchellas surengė įspūdingiausią pasirodymą komandos istorijoje.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Mitchello vedama „Cavaliers“ po pratęsimo 145:134 nugalėjo Čikagos „Bulls“ ekipą.

Pastarųjų 17 metų rezultatyvumo rekordą pagerinęs Mitchellas rungtynes baigė su 71 tašku, o „Cavaliers“ rungtynes laimėjo panaikinusi 21 taško deficitą.

Paskutinį kartą 71 taško riba buvo pasiekta 2006 metų sausį, kuomet Kobe Bryantas į Toronto „Raptors“ krepšį įmetė 81 tašką.

Negana to, kad pagerino komandos rekordą, būtent Mitchellas išgelbėjo „Cavaliers“ nuo pralaimėjimo, kai likus kelioms sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos specialiai nepataikė baudos metimo ir griūdamas link krepšio dvitaškiu išlygino rezultatą.

Išplėšus pratęsimą, įkaitęs amerikietis jame varžovams nepaliko jokių šansų – pelnė 13 iš komandos 15 taškų ir išplėšė įspūdingą pergalę.

„Būti vienoje kategorijoje su tokiais žaidėjais kaip Wiltas yra labai malonu, – apie Wilto Chamberlaino 100 taškų rekordą po rungtynių kalbėjo Mitchellas. – Visada tikėjau, kad galiu būti vienas geriausių lygos žaidėjų. Žodžiais negaliu nusakyti, ką man reiškia būti minimam kartu su lygos legendomis.“

Apskritai Mitchellas tapo tik 7 žaidėju lygos istorijoje, pasiekusiu 70 taškų.

Gynėjas rungtynes baigė ir su 11 rezultatyvių perdavimų bei 8 atkovotais kamuoliais.

Istorinis Mitchello pasirodymas „Cavaliers“ ekipai, kuri šiuo metu Rytų konferencijoje užima ketvirtą vietą, padėjo laimėti antras rungtynes iš eilės.

„Bulls“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė DeMaras DeRozanas, pelnęs 44 taškus, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius.