Sensacija A lygoje: Vilniaus „Žalgiris“ pralaimėjo „Džiugui“

Vilniaus „Žalgiris“. Lietuvos futbolas facebook nuotr.

„Džiugo“ futbolininkai naują sezoną pradėjo įspūdinga pergale. Telšių klubas išvykoje sensacingai 3:2 nugalėjo Lietuvos čempioną Vilniaus „Žalgirį“.

Pradžia čempionams nieko blogo nežadėjo. „Žalgiris“ po Billalo Sebaihi įvarčio 11 minutę išsiveržė į priekį.

Tačiau įpusėjus kėliniui Tomas Rapalavičius (26 min.) išlygino rezultatą, o 31 minutę „Džiugą“ į priekį išvedė Motiejus Burba. Perspektyvus jaunasis futbolininkas prieš sezoną buvo paskolintas Telšių komandai.

37 minutę „Žalgiris“ po greitos atakos ir Mathiaso Oyewusi tikslaus smūgio išlygino rezultatą.

Lemiama tapo 66 minutę kai Telšių klubas į priekį išsiveržė po Juozo Lubo įvarčio. „Džiugas“ išsaugojo persvarą iki pat pabaigos ir pasiekė vieną gražiausių pergalių klubo istorijoje.

Tai buvo paskutinės prasidėjusio A lygos pirmo turo rungtynės. Pergalėmis pirmose rungtynėse be „Džiugo“ džiaugėsi „Panevėžys“, „Hegelmann“, „Kauno Žalgiris“, „Šiauliai“.

Tarp rezultatyviausių žaidėjų pirmauja po du kartus pasižymėję Hugo Figueredo (Hegelmann) ir Sebastianas Rinconas (Penevėžys).