Pasikeitusi Ronaldinho pozicija: „Niekada nesakyčiau tokių dalykų“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Brazilijos legenda Ronaldinho vakar sudrebino futbolo pasaulį, pareikšdamas, kad neketina sekti nacionalinės komandos pasirodymų „Copa America“ turnyre.

Vakar socialiniame tinkle „Instagram“ į šuns dienas išdėjęs dabartinę Brazilijos nacionalinę komandą Ronaldinho šiandien tikina, kad jo žinutė buvo visiškai priešinga.

Arba kažkas privertė buvusį futbolininką apsigalvoti, arba tai yra viešųjų ryšių akcija, skirta suvienyti Brazilijos rinktinės aistruolius. Ronaldinho naujajame pranešime tikina, kad vakarykščiame įraše jis sudėjo Brazilijos futbolo aistruolių pasisakymus komentaruose.

„Niekada neapleisčiau Brazilijos futbolo, niekada. Ir niekada nesakyčiau tokių dalykų, kokius matėte.

Tai yra Brazilijos fanų žodžiai. Tai tikri komentarai, kuriuos mačiau internete. Įsivaizduokite, kaip sunku žaisti, gavus tokius komentarus prieš rungtynes. Motyvacija krenta. Fanų palaikymas lemia labai daug, žinau, ką kalbu.

Mūsų vyrukams reikia jūsų palaikymo. Kuo daugiau pasitikėjimo parodysime mes, tuo labiau savimi jie pasitikės aikštėje.“

Vakar dienos legendos žinutė nustebino rinktinės vieną lyderių Raphinha, kurio teigimu prieš kelias dienas Ronaldinho kreipėsi į Vinicių dėl bilietų į komandos rungtynes.

Brazilai kovas „Copa America“ pradės birželio 25 dieną, rungtynėmis su Kosta Rikos futbolininkais.

Pasidalinti