Sabonis surinko galingą trigubą dublį, o „Kings“ ketvirtą kartą sezone laimėjo prieš „Lakers“

Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis pasižymėjo galingu trigubu dubliu, o Sakramento „Kings“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl atkrintamųjų – 120:107 namuose įveikti Los Andželo „Lakers“.

Sabonis pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), sugriebė net 19 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Tai – 48-tas dvigubas lietuvio dublis paeiliui ir 23-ias trigubas dublis šiame sezone.

Iki rungtynių pertraukos kova vyko taškas į tašką ir nei vienos komandos persvara nebuvo didesnė nei 5 taškai. Lemiamą pranašumą Sakramento krepšininkai susikrovė trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 28:17.

Sabonis dvigubą dublį surinko dar iki rungtynių pertraukos, o trigubą dublį užfiksavo likus žaisti 1 minutę, kai atliko perdavimą tritaškį pataikiusiam De’Aaronui Foxui. Paskutinį savo trigubą dublį Domantas buvo pasiekęs irgi prieš „Lakers“ ekipą.

Šiame sezone „Kings“ laimėjo visus 4 tarpusavio susitikikimus su Los Andželo komanda. Nugalėtojams visi startinio penketo žaidėjai pelnė bent po 14 taškų. Harrisonas Barnesas susmeigė net 7 tritaškius iš 11-os bandymš ir viso surinko 23 taškus. Foxas pridėjo 21, Keeganas Murray – 19, o Keonas Ellisas – 14 taškų.

„Lakers“ Austinas Reevesas įmetė 28, Anthony Davisas pridėjo 22 taškus ir 10 atkovotų kamuolių, Rui Hachimura – 20 taškų, o Lebronui Jamesui iki trigubo dublio pritrūko 1 perdavimo – 18 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 9 rez. perdavimai.

„Kings“ turi 38-ias pergales ir 27 pralaimėjimus bei vakaruose dalinasi 6-7 vietas su Finikso „Suns“ krepšininkais. Kitose rungtynėse jie namuose priims Niujorko „Knicks“.