Sabonio trigubas dublis ir užtikrinta „Kings“ pergalė Memfyje

Sacramento Kings X nuotr.

Domantas Sabonis surinko 6 trigubą dublį sezone, o jo Sakramento „Kings“ laimėjo visus 4 rungtynių kėlinukus ir 123:92 svečiuose sutriuškino Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Sabonis įmetė 13 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo net 21 kamuolį ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis tapo pirmuoju Sakramento komandos žaidėju nuo 1997 metų daugiau nei kartą atkovojusiu bent 15 kamuolių ir rungtynių pertraukos.

Rezultatyviausiai žaidė Malikas Monkas, kuris per 21 min. ant parketo surinko 27 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit.). De’Aaronas Foxas pridėjo 24 taškus (3/8 trit.).

Rungtynėse pasirodė net 15 „Kings“ žaidėjų ir visų jų +/- rodiklis buvo teigiamas. Sakramento komanda dominavo po krepšiais – 59 atkovoti kamuoliai prieš varžovų 34. Svečiai iš baudos aikštelės suvertė net 58 taškus, o Memfio žaidėjai – tik 32.

Sabonis buvo pripažintas geriausiai besigynusiu komandos žaidėju ir po rungtynių tradiciškai pasipuošė šiam pasiekimui įprasminti skirta karūna.

„Grizzlies“ komandai daugiausiai taškų įmetė Jarenas Jacksonas – 18. Ja Morantas, Desmondas Bane’as ir Luke’as Kennardas pridėjo po 17 taškų.

Antrą pergalę paeiliui iškovoję „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 5 vietą. Jie 4 ateinančias rungtynes žais namuose. Kitose rungtynėse į Sakramentą atvyks Šarlotės „Hornets“.