Hayesas: „Pergalė prieš ALBA parodė, kokiame lygyje galime būti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kevarriusas Hayesas (LKL nuotr.)

Kazio Maksvyčio treniruojamas Kauno „Žalgirio“ komanda trečiadienį vakare pradės kelionę į Prancūziją, kur ketvirtadienį sužais Eurolygos 7-ojo turo rungtynes su Vilerbano ASVEL krepšininkais.

Prieš laukiančią kelionę į varžovų teritoriją mintimis apie būsimą dvikovą su „Žalgiris TV“ pasidalijo žalgirietis Kevarriusas Hayesas.

„Pergalė praėjusią savaitę parodė, kokiame lygyje galime būti, bet, iš kitos pusės, rungtynės jau praeityje. Buvome sudėtingoje situacijoje ir smagu, kad sugebėjome iškovoti pergalę. Taigi įrodėme, kad esame pajėgūs tą padaryti. Manau, kad kitose rungtynėse turime geriau žaisti dvikovų pradžioje“, – aiškino K.Hayesas.

Pats krepšininkas, dar 2020–2021 m. sezone atstovaudamas ASVEL klubui, debiutavo Eurolygoje.

„Tikrai laukiu, kada galėsiu pasimatyti su pažįstamais veidais. Tikiuosi, kad iškovosime pergalę, – teigė žalgirietis. – Mūsų žaidimas gerėja, sužinome vis daugiau naujų dalykų apie vienas kitą. Treneris įveda naujų idėjų į žaidimą, žiūri, kaip jos tinka mūsų komandai, todėl stengiamės ir mes išsiaiškinti, kaip viskas veikia. Mokomės žaidimo ritmo ir daromės geresni kaip viena komanda.“

Vidurio puolėjo teigimu, prieš būsimą svarbią Eurolygos akistatą Prancūzijoje, „Žalgiris“ eilinį kartą šiame sezone treniruotėse akcentuoja gynybą, nuo kurios žaliai balti deda šio sezono pamatus pergalėms.

„Mūsų pagrindinis akcentas yra gynyba, taip jau yra visada. Kartais stringame puolime, bet mes visada galime užsivesti, todėl esame susikoncentravę ties savo gynyba, ties užduotimis gynyboje. Turime pasirūpinti, kad varžovai nerinktų taškų, tokiu būdu galime galvoti apie pergalę praktiškai kiekviename mače“, – tikino K.Hayesas.

Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL rungtynės prasidės ketvirtadienį 22.00 val. Lietuvos laiku.

Pasidalinti