Sabonio eilinis trigubas dublis pergalės prieš „Heat“ neatnešė

Domantas Sabonis rinko sau įprastus skaičius, tačiau jo Sakramento „Kings“ namuose neatsilaikė prieš be Jimmy Butlerio žaidusius Majamio „Heat“ krepšininkus – 110:121.

Sabonis pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud.), sugriebė 14 taškų ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje jau 21 trigubas dublis šį sezoną bei aštuntas per paskutines 10 rungtynių.

Dvigubų dublių lietuvis jau surinko 53 ir nenumaldomai artėja prie geriausio visų laikų lygos rezultato. 72 dvigubus dublius sezone yra užfiksavęs Hakeemas Olajuwonas.

Taip pat tai buvo jo 40-imtas dublis iš eilės. Tokį pasiekimą iki šiol lygoje buvo užfiksavę tik 9 žaidėjai.

Antrojo kėlinuko viduryje Sakramento krepšininkai buvo pasiekę dviženklę persvarą, tačiau „Heat“ dar iki pertraukos persvėrė rezultatą. Trečiajame ketvirtyje prasidėjo nesustabdomai puolime žaidusių Majamio krepšininkų dominavimas ir po Jaime Jaquezo 4 taškų paeiliui jų persvara pasiekė 20 taškų – 101:81.

„Kings“ nepasidavė ir per pirmas 4 lemiamo ketvirčio minutes atsilikimą sumažino dvigubai – 95:105. Netrukus Sabonis atliko savo 10-tą rezultatyvų perdavimą, o iš svečių persvaros beliko 6 taškai. Užsikūrę Sakramento krepšininkai buvo priartėję iki 2 taškų, tačiau perlaužti rungtynių nesugebėjo.

Nugalėtojams Bamas Adebayo surinko 28 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus. Jaquezas pridėjo 26, Kevinas Love – 19, Calebas Martinas – 16, o Haywoodas Highsmithas – 15 taškų.

„Kings“ neišgelbėjo puikus Keegano Murray pasirodymas – 28 taškai (6/7 trit.). De’Aaronas Foxas įmetė 27 taškus, sugriebė 8 kamuolius ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Huerteris pridėjo 14, o Harrisonas Barnesas – 10 taškų.