Rubštavičius pasižymėjo taškais ir perimtais kamuoliais, tačiau „Breakers“ patyrė skaudų pralaimėjimą

Mantas Rubštavičius (Breakers nuotr.)

Mantas Rubštavičius sužaidė dar vienas puikias rungtynes Australijos lygoje, tačiau jo „New Zealand Breakers“ svečiuose 85:89 nusileido „Illawarra Hawks“ komandai.

Starto penkete mača pradėjęs panevėžietis ant parketo praleido 27 minutes ir surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), perėmė net 4 kamuolius ir prasižengė 5 kartus bei surinko 18 naudingumo balų. Lietuviui būnant aikštėje jo komanda pelnė net 18 taškų daugiau nei varžovai.

Mantas dėl pražangų limito paliko aikštelę likus žaisti pusantros minutės. Likus žaisti 47 sekundes jo komanda dar pirmavo 85:84, tačiau per likusį laiką taškus baudų metimais rinko tik jų priešininkai.

„Breakers“ turi 10 pergalių per 23 rungtynes ir 10 komandų lygoje rikiuojasi 8 vietoje. Jiems liko sužaisti 5 mačus reguliariajame sezone. Į įkrintamąsias patenka 6 komandos. 5-7 vietas užimančios ekipos turi iškovojusios po 11 pergalių.