Rezultatyvumo rekordą pakartojusio Hardeno „76ers“ konferencijos pusfinalį pradėjo pergale

Jamesas Hardenas (Scanpix nuotr.)

Jameso Hardeno vedama Filadelfijos „76ers“ komanda Rytų konferencijos pusfinalio seriją su Bostono „Celtics“ pradėjo pergale.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „76ers“ svečiuosi Bostono komandą patiesė 119:115.

Pergalės iškovoti nesutrukdė ir kelį susižeidusio Joelio Embiido nebuvimas, nes iš jo lyderio rolę perėmęs Hardenas suvertė beveik pusšimtį taškų.

Rungtynes Hardenas baigė sąskaitoje turėdamas 45 taškus, 1 atkovotą kamuolį ir 6 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas taip pat perėmė 2 kamuolius bei triskart suklydo.

Surinkęs 45 taškus Hardenas pakartojo asmeninį rezultatyviausių rungtynių atkrintamosiose rekordą, be to, būtent jo tritaškis likus 8 sekundėms nulėmė „76ers“ pergalę.

„Atėjome čia nesitikėdami pralaimėti. Tikėjome pergale. Nesvarbu, ar Embiddas grįš, ar ne. Mes esame pasiruošę laimėti“, – po pergalės kalbėjo Hardenas.

Jam antrino ir „76ers“ strategas Docas Riversas, teigęs, jog komandai padėjo tai, kad Rytų konferencijos pusfinalio serijai ji turėjo savaitę laiko pasiruošti.

„Tai ir yra skirtumas tarp šio ir praeito sezono komandų. Dabar turime krūvelę gatvės kovotojų, – teigė strategas. – Žinojome, kad jeigu pavyks pasiekti ketvirtą kėlinį, mes laimėsime.“

Prie „76ers“ pergalės svariai prisidėjo ir De’Anthony Meltonas, pirmoje rungtynių pusėje įmetęs 17 taškų ir pataikęs visus 5 mestus tritaškius. Visgi per kitus du kėlinius gynėjui nepavyko pelnyti nė taško.

„Celtics“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jaysonas Tatumas, surinkęs 39 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. 20 taškų Tatumas pelnė antrajame kėlinyje.

Kitos komandų rungtynės Bostone vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.