Reikia pamatyti: žiauri klaida, nuostabūs „Man Utd“ įvarčiai ir lygiosios su „Liverpool“

Bruno Fernandešas pelnė 7 įvartį Anglijos čempionate. Premier lygos nuotr.

„Manchester United“ dramatiškose Anglijos čempionato rungtynėse namie atsitiesė po praleisto įvarčio, persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau išplėšti pergalės prieš „Liverpool“ nesugebėjo.

Svečiai sėkmingiau žaidė pirmoje rungtynių dalyje, o iniciatyvą 23 minutę įvarčiu pavertė Luisas Diazas.

Antroje žaidimo pusėje viską apvertė „Liverpool“ gynybos šiurkšti klaida, kurią meistrišku įvarčiu pavertė Bruno Fernandešas. Tai septintas portugalo įvartis Anglijos čempionate.

„Manchester United“ komandos fanai į euforiją puolė po 18 metų Kobbie Mainoo nuostabaus įvarčio 67 minutę. Anglas meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą ir išvedė į priekį aikštės šeimininkus.

Kobbie Mainoo įvartis į Liverpool vartus

Old Trafford stadionas nutilo 83 minutę, kai taisykles baudos aikštelėje pažeidė Aaronas Wan-Bissaka. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mohamedas Salah – 2:2.

Po šių rungtynių „Liverpool“ nors ir turi tiek pat taškų užleido pirmą vietą „Arsenal“ ekipai. Trečioje vietoje žengia ir tašku nuo pirmaujančių komandų atsilieka „Manchester City“.

„Manchester United“ futbolininkai turi 49 taškus ir užima šeštą vietą.