„Real“ Kanaruose gelbėjo Prancūzijos talentų duetas

Madrido Real futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Carlo Ancelotti vadovaujama Madrido „Real“ ekipa turėjo naikinti įvarčio deficitą, tačiau iš Kanarų išsiveš visus 3 galimus taškus.

Šeštadienį karališkasis klubas išvykoje 2:1 patiesė Gran Kanarijos „Las Palmas“ futbolininkus.

Pastarieji į priekį išsiveržė pirmieji, kai po nesėkmingo Frano Garcia epizodo puolime 53-ią min. kontrataką rezultatyviai užbaigė Javieras Munozas.

Visgi praleidę įvartį „Real“ futbolininkai nustojo žaisti viena koja ir pradėjo spausti varžovus. Galiausiai po fantastiško Eduardo Camavinga perdavimo rezultatą išlygino Viniciusas Junioras, pelnęs 6-ąjį sezono įvartį Ispanijos čempionate, o besibaigiant pagrindiniam laikui, 84-ą min., Toni Krooso kampinį sėkmingai galva „uždarė“ vos po keitimo aikštėje pasirodęs Aurelienas Tchouameni.

Pagrindinis rungtynių teisėjas antrajame kėlinyje pridėjo 8 minutes, tačiau per jas rezultatas nepasikeitė.

Per 5 stipriausias Europos lygas „Las Palmas“ yra mažiausiai įvarčių (2) pirmuose kėliniuose praleidusi ekipa, tačiau šįkart sėkminga pirma rungtynių pusė negarantavo nė taško.

Pergalė Kanaruose Ancelotti komandą bent trumpam sugrąžino į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Sekmadienį juos iš ten išstumti gali stebinantys „Girona“ futbolininkai, tačiau net ir tokiu atveju „Real“ bus sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.