Puikiu dėjimu išsiskyręs Sabonis nusileido NBA lyderiams

Domantas Sabonis (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Sakramento „Kings“ (10-8) ir Domantas Sabonis nesugebėjo įkasti šiuo metu geriausiai NBA komandai.

Mike’o Browno auklėtiniai svečiuose 104:122 nusileido Bostono „Celtics“ (15-4).

Sabonis per 33 minutes pasižymėjo 18 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 5 pražangomis.

Lietuvis ketvirtame mače iš eilės surinko taškų ir atkovotų kamuolių dvigubą dublį. Be to, antrojo kėlinio pabaigoje jis pasižymėjo galingu dėjimu per varžovą.

4 iš 5 pastarųjų rungtynių laimėjusiems „Celtics“ šiuo metu priklauso geriausias pergalių ir pralaimėjimų visoje lygoje. Savo ruožtu „Kings“ patyrė antrą nesėkmę paeiliui ir Vakaruose smuktelėjo į 7 poziciją.

Prieš šias rungtynes „Kings“ ir „Celtics“ buvo rezultatyviausios lygos komandos. Sakramento ekipa rinko po 120 taškų, o Bostono – po 119,7.

Svečiai nerado vaistų Jaysonui Tatumui, kuris per 31 minutę surinko 30 taškų (8/11 dvit., 2/6 trit., 8/9 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ ekipai De’Aaronas Foxas per 30,5 minutės pelnė 20 taškų (3/8 dvit., 3/9 trit., 5/5 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30, Jaylenas Brownas 25, Derrickas White’as 16, Alas Horfordas 13.
„Kings“: De’Aaronas Foxas 20, Domantas Sabonis 18 (10 atk. kam.), Davionas Mitchellas 13, Harrisonas Barnesas 12.