Produktyvus Motiejūnas padėjo „Monaco“ pratęsti italų kančias

Donatas Motiejūnas. Monaco Facebook nuotr.

Įspūdingą puolimą demonstravęs „Monaco“ (13-8) pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai savo aikštėje 101:88 nugalėjo Milano „Emporio Armani“ (6-15).

Nugalėtojams Donatas Motiejūnas per 14,5 minutės surinko 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baudų), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą ir 17 naudingumo balų.

Motiejūnui tai buvo vienos naudingiausių sezono rungtynių. Geresnius rodiklius jis fiksavo tik mače su Stambulo „Anadolu Efes“ – 14 taškų ir 22 naudingumo balai.

Milano komandai tai buvo jau penkta nesėkmė Eurolygoje iš eilės. Ettore Messinos auklėtiniai išlieka turnyrinės lentelės apačioje.

„Emporio Armani“ gali guostis nebent tuo, jog sužaidė beveik rezultatyviausias sezono rungtynės Eurolygoje. Daugiau taškų jie buvo primetę tik į „Valencia“ krepšį – 90.

Iš kitos pusės, įprastai solidi italų gynyba šįkart šlubavo – „Monaco“ sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Nugalėtojams Elie Okobo per 24 minutes surinko 19 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 7/8 baudų), 7 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą kamuolį ir 22 naudingumo balus.

Milano ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Timothe Luwawu-Cabarrot, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (5/6 dvit., 3/8 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

„Monaco“: Elie Okobo 19, Mike’as Jamesas 18 (10 rez. perd.), Johnas Brownas 15, Donta Hallas ir Jordanas Loydas po 11.
„Emporio Armani“: Timothe Luwawu-Cabarrot 19, Nazas Mitrou-Longas 14, Devonas Hallas ir Deshaunas Thomasas po 12, Kyle’as Hinesas 10.