Grigonis – apie ilgalaikę sutartį su PAO: „Klubo parodyta pagarba man reiškia labai daug“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Marius Grigonis praėjusiame sezone buvo vienas iš svarbiausių Atėnų „Panathinaikos“ žaidėjų, atvedusiu komandą į Eurolygos ir Graikijos lygos čempionų titulą.

Dar praėjusią vasarą pats Grigonis nežinojo, kur gali pakrypti jo karjera, bet jam užteko vieno gero sezono tam, kad įgytų Ergino Atamano pasitikėjimą bei užsitarnautų naują trejų metų sutartį.

30 metų lietuvis papasakojo apie praėjusį sezoną, ateities tikslus ir pratęstą ilgalaikį bendradarbiavimą su Atėnų ekipa:

„Man tai daug reiškia. Klubas parodė man pagarbą, įvertino mano pastangas aikštelėje ir už tai esu labai dėkingas. Aš ir mano šeima esame laimingi gyvendami Graikijoje. Esu dėkingas ir džiaugiuosi, kad rungtyniausiu „Panathinaikos“ komandoje dar trejus metus.

Po daugybės pokyčių rotacijoje praėjusiame sezone, tikėjausi daug geresnio sezono negu praėjęs, bet nemaniau, kad jis bus toks sėkmingas. Mes perrašėme istoriją, kurią daugelis prisimins visam laikui.

Tikslas išlieka tas pats – būti vieniems iš stipriausių Europoje. Vasarą visi pailsėsim ir kitame sezone būsime dar stipresni“, – klubo žiniasklaidai pasakojo gynėjas.

Grigonis praėjusiame sezone Eurolygoje rinko po 9,1 taško, 2,7 atkovoto kamuolio, 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir 8,7 naudingumo balo.

Krepšininkas su Lietuvos rinktinė dalyvavo olimpinėje atrankoje. Nors Lietuvai ir nepavyko iškovoti bilieto į Paryžiaus olimpiadą, bet Grigonis buvo visiškas komandos lyderis, pelnęs po 17,5 taško, 2,5 atkovoto kamuolio ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

Tarpsezoniu „Panathinaikos“ pasipildė „Maccabi“ palikusiu Lorenzo Brownu.

Pasidalinti