Prieš Šarą – po nesėkmių serijos: „Žalgiris“ namuose nesustabdė partizaniško puolimo

Žalgiris - Partizan (BNS Foto nuotr.)

Pirmoje mačo dalyje Belgrado „Partizan“ puolimo mašinos nesustabdęs Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Ketvirtadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose serbams nusileido 85:93.

Pirmąjį artėjančios dvigubos Eurolygos savaitės mačą su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ „Žalgiris“ pasitiks su 3 pralaimėjimų seriją, iš kurių du pastaruosius patyrė namuose.

Iki šiol šiame sezone „Partizan“ išvykoje buvo iškovojusi vos vieną pergalę.

„Žalgirio“ gretose ketvirtadienį debiutavo trumpalaikę sutartį su kauniečiais pasirašęs Austinas Hollinsas, pasižymėjęs 3 taškais, prarastu kamuoliu, 3 pražangomis ir -3 naudingumo balais.

14-ojo Eurolygos turo mačą Maksvyčio kariauna pradėjo tuščiais šoviniais ir po penkių minučių „Partizan“ jau buvo pabėgę 11 taškų – 5:16. Tuomet „Žalgiris“ kelis kartus priartėjo prie varžovų, tačiau šie vedami Kevino Punterio vis atstatydavo solidų pranašumą.

Antrajame kėlinyje situacija kartojosi, „Žalgiris“ vėl praleido 29 taškus ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdamas jau 14 taškų deficitą – 44:58.

Pirmoje mačo dalyje nesulaikomas buvo „Partizan“ lyderis Punteris, įmetęs 16 taškų ir surinkęs tiek pat naudingumo balų. „Žalgirį“ į priekį vedė Keenanas Evansas, turėjęs 14 taškų.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai pradėjo kiečiau dirbti gynyboje bei rezultatui esant 44:61 atliko spurtą 14:3 – 58:64. Visgi tuomet buvęs žalgirietis Zachas LeDay pelnė 6 taškus iš eilės, 2 pridėjo Alenas Smaigaličius ir Belgrado klubas vėl susigrąžino solidų pranašumą – 58:72.

Nuo to laiko Kauno komandai nesisekė mažinti deficito iki vienženklio ir „Partizan“ iškovojo užtikrintą pergalę.

„Žalgirio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausios bei naudingiausios Evanso rungtynės – komandos lyderis pelnė 30 taškų ir surinko 35 naudingumo balus.

„Partizan“ komandoje išsiskyręs Punteris finišavo su 22 taškais, PJ Dozieras pridėjo 16 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.