Prieš pusfinalio akistatą – šmaikštus Jasikevičiaus patarimas Atamanui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Eurolygos nuotr.

Šarūnas Jasikevičius penktuoju bandymu bandys iškovoti savo pirmąjį Eurolygos trofėjų kaip treneris. Kaip žaidėjas, Šaras tai yra padaręs 4 kartus. Paskutinį iš jų, 2009 metais lietuvis iškovojo būtent Berlyne.

Jasikevičiui tai jau antras finalo ketvertas, vykstantis Berlyne. Šaras čia triumfavo 2009 metais, būdamas savo rytdienos varžovų, Atėnų „Panathinaikos“ žaidėju. Finalo rungtynėse lietuvis tuomet pelnė 10 taškų ir po 4 kartus atkovojo kamuolį bei rezultatyviai jį perdavė komandos draugams.

Lemiamoms turnyro kovoms skirtoje spaudos konferencijoje Šaras prieš 15 metų vykusį finalo ketvertą vadino visų laikų geriausiu. Taip pat lietuvis davė unikalų patarimą dabartiniam PAO strategui Erginui Atamanui.

„Kiek aš pamenu, 2009 metais buvo geriausias visų laikų finalo ketvertas. Visi mačai buvo itin aukštos kokybės ir sprendėsi paskutiniais metimais.

Man Kostas tik ką pasakė, kad tuomet jis buvo paliktas už dvyliktuko ribų. Aš to nežinojau. Erginai, turėtum pagalvoti apie šią strategiją rytoj. Pagalvok, jis pakankamai geras žaidėjas, bet gal gali jo neregistruoti.“

Į tai Atamanas atšovė, kad kai PAO įveikė Jasikevičiaus komandą OAKA arenoje, Sloukas nežaidė, nes buvo traumuotas.

Jasikevičius nepasimetė ir pasiūlė nekeisti pergalingos strategijos.

Rungtynių tarp „Fenerbahče“ ir „Panathinaikos“ pradžia – penktadienį, 19 val.

Pasidalinti