Prieš mačą su „Žalgiriu“ – autsaiderių antausis „Barcai“

Janas Vesely (Barca Basket nuotr.)

Netikėtą antausį gavusi Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ Eurolygoje patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Rogerio Grimau auklėtiniai antradienį dvigubos Eurolygos savaitės starte 70:74 krito prieš Berlyno ALBA krepšininkus.

Katalonams tai buvo 4 pralaimėjimas per pastarąsias 5 rungtynes visuose turnyruose.

Likus beveik 4 minutėms iki mačo pabaigos vokiečiai turėjo rekordinę 11 taškų persvarą (73:62), tačiau tuomet „Barca“ spurtavo 8:0 ir likus minutei iki paskutinės sirenos prie varžovų priartėjo per metimą.

Visgi lemiamomis akimirkomis „Barcos“ senbūvių Nicolaso Laprovittola ir Nikola Kaliničiaus tritaškiai skriejo pro šalį, o per 4 minutes „iš žaidimo“ taškų nepelniusi ALBA triumfavo.

Eurolygos autsaideriams tai buvo tik 3 pergalė šiame sezone. Vieną iš jų ALBA iškovojo ir prieš Kauno „Žalgirį“.

Jokubaitis aikštėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė 2 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 naudingumo balus.

„Barcoje“ rezultatyviausiai žaidė Nicolas Laprovittola, surinkęs 15 taškų.

ALBA gretose 13 taškų pelnė į rikiuotę po traumos sugrįžęs Mattas Thomasas, 12 pridėjo Johnas Thiemannas, 11 – Gabriele Pročida.

Šią savaitę „Barcelona“ ekipos dar laukia mačas su Kauno „Žalgiriu“, ALBA – su Šarūno Jasikevičiaus Stambulo „Fenerbahče“.