Prieš išvyką į Kauną – amerikiečių trio nesugaudę „Anadolu Efes“ skaudžiai krito Turkijoje

Turkijos krepšinio lygos nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“, kurie trečiadienį Kaune žais pirmąsias dvigubos Eurolygos savaites rungtynes su „Žalgiriu“, Izmyre 81:99 krito prieš vietos „Pinar Karšiyaka“ ekipą.

Nugalėtojų komandoje 3 amerikiečiai surinko 73 taškus. Vitto Brownas sumetė 29 (7/10 dvit., 4/4 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius, Vernonas Carey įmetė 26 taškus (10/16 dvit.) ir pridėjo 8 sugirebtus kamuolius. o Ericas McCollumas pelnė 18 taškų (1/6 trit.) ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių baigtis išsisprendė jau pirmoje jų pusėje, kurią „Pinar Karšiyaka“ laimėjo 57:35. Šeimininkai įspūdingu taiklumu realizavo dvitaškius, pataikydami 26 iš 34 metimų (76 proc.).

Stambulo komanda vertėsi be Dariuso Thompsono ir Willo Clyburno. Daugiausiai taškų pelnė net 38 minutes rungtyniavęs Derekas Willisas. Aukųtaūgis surinko 19 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit., 7/8 baud.) ir sugriebė 7 kamuolius.

Shane’as Larkinas įmetė 17 taškų (3/6 trit.) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Rodrigue Beaubois pridėjo 14, Elijah Bryantas – 12 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Tyrique’as Jonesas – 9 taškus (8 atk. kam).

Tai buvo trečia „Anadolu Efes“ nesėkmė Turkijos pirmenybėse ir dabar lygoje ekipa dalinasi 1-2 vietas su Šarūno Jasikevičiaus „Fenerbahče“, kurie vakar šventė pergalę po beprotiško Goergio Papagiannio metimo per visą aikštę, išplėšusio pratęsimą.