Neįtikėtina: metimu per beveik visą aikštę išplėštas pratęsimas ir Šaro vyrų pergalė Turkijoje

Fenerbahce Beko X nuotr.

Georgios Papagiannis paskutinę ketvirto kėlinuko sekundę švystelėjo metimą beveik per visą aikštelę ir išplėšė Stambulo „Fenerbahče“ ekipai pratęsimą. Papildomo laiko metu Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įrodė savo pranašumą ir 110:105 palaužė „Bahčešehir“ ekipą.

„Fenerbahče“ atsilikinėjo 1 tašku ir rezgė paskutinę ataką. Bandymas įmesti kamuolį po krepšiu nepavyko, o greitai į puolimą nubėgę varžovai pelnė taškus iš po krepšio, padidino pranašumą iki 3 taškų, o laiko liko nepilnos 2 sekundės.

Jasikevičius minutės pertraukėlės nebeturėjo, tad teko išsimesti kamuolį iš po savo krepšio. Melihas Mahmutoglu perdavė kamuolį Papagianniui, o šis jį švystelėjo viena ranka nuo savo tritaškio linijos. Kamuolys skrodė tinklelį ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

„Bahčešehir“ komandoje rezultatyviausiai žaidė buvęs žalgirietis Tyleris Cavanaugh. Puolėjas surinko 23 taškus (5/7 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.). Tiek pat taškų surinko ir Axelis Bouteille.

„Fener“ gretose Mahmutoglu pelnė 21, Tyleris Dorsey – 17, Johnathanas Motley – 16, Papagiannis – 15, Sehmusas Hazeras surinko dvigubą dublį – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Jasikevičiaus komanda Turkijoje pasiekė 15 pergalę iš 18 galimų. Tiek pat kartų laimėjo ir „Anadolu Efes“ ekipa, tik ji sužaidė 1 rungtynėmis mažiau. Abi Stambulo komandos pirmauja lygoje.