Prieš homoseksualus skandavusiai PSG ketveriukei – diskvalifikacija

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
PSG ketveriukė (Scanpix nuotr.)

Prie fanų užvestų skanduočių prieš gėjus prisidėję keturi PSG komandos žaidėjai sulaukė vienerių rungtynių diskvalifikacijos.

Tai – vienas iš atakos lyderių Ousmane’as Dembele, buvęs „Real“ krašto gynęjas Achrafas Hakimi, Randalas Kolo Muani bei Layvinas Kurzawa.

Praeito mėnesio „Ligue 1“ rungtynėse su „Marseille“ futbolininkais PSG fanai pradėjo skanduoti į varžovus nukreiptus žodžius prieš homoseksualus.

Po rungtynių sporto tinklapis „L’Equipe“ pranešė, jog prie skanduočių prisijungė ir minėtas kvartetas, o Prancūzijos futbolo federacija už tai nusprendė žaidėjus nubausti.

„Su liūdesiu informuojame, jog Drausmės komitetas nusprendė pritaikyti griežtas ir kolektyvias bausmes, taip sumenkindami dialogo ir panaudotų prevencinių priemonių reikšmę, apie kurias klubas kalbėjo su asociacijomis, institucijomis ir fanais“, – pranešė PSG.

Šiame pranešime taip pat paminėta, jog komanda federacijos sprendimo neskųs.

Patys žaidėjai už savo veiksmus vėliau atsiprašė teigdami, kad tuo metu buvo apimti euforjos.

„Puikiai suprantame savo gestų ir žodžių įtaką visuomenės ir ypač futbolą mėgstančių jaunuolių akyse. Nuoširdžiai gailimės savo žodžių, kurių nederėjo naudoti. Ateityje pasistengsime būti geresniais pavyzdžiais“, – atsiprašymo laiške teigė žaidėjai.

Sekmadienį PSG ekipos laukia akistata su „Rennes“ futbolininkais.

Pasidalinti