„Premier“ lygoje – fantastiškas „Tottenham“ išsigelbėjimas

Tottenham nuotr.

Londono „Tottenham“ ekipa pasaulio čempionato pertrauką pasitiks pakilios nuotaikos – šeštadienį Antonio Conte ekipa įspūdingose rungtynėse 4:3 nugalėjo „Leeds United“.

80 minutę „Tottenham“ atsilikinėjo 2:3, tačiau tuomet herojaus mantiją užsivilko saugas Rodrigo Bentancuras. Iš „Juventus“ persikėlęs žaidėjas per kelias minutes pelnė du įvarčius ir pelnė Londono ekipos pergalę.

„Leeds United“ rungtynėse pirmavo net tris kartus, tačiau greitai jų susikrauta persvara ištirpdavo, o po dviejų urugvajiečio įvarčių 81 ir 83 minutėmis „Tottenham“ rungtynes galiausiai perlaužė.

Pirmą kartą į priekį „Leeds United“ išsiveržė 10 min. po antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjusio Crysencio Summerville’o tikslaus smūgio, bet 25-ą min. rezultatą išlygino Harry Kane’as.

Prieš pat pirmo kėlinio pradžią svečiems persvarą vėl suteikė Rodrigo, tačiau 51-ą min. lygybę atstatė krašto gynėjas Benas Daviesas.

Tas pats Rodrigo „Leeds“ futbolininkus dar kartą išvedė 76-ą min., tačiau visas ispano pastangas tada nubraukė sužibėjęs Bentancuras.

Pastarasis žaidėjas jau dabar išgyvena rezultatyviausią karjeros sezoną. Jo sąskaitoje – penki įvarčiai.

Frustracijos apimti „Leeds United“ 87-ą min. gavo dar ir raudoną kortelę – ji parodyta Tyleriui Adamsui.

Pergalę iškovoję „Tottenham“ žaidėjai pakilo į trečią vietą, tačiau nuo jų dviem taškais atsiliekantys „Newcastle“ futbolininkai savąsias rungtynes dar tik žais.

Pergalę šeštadienį iškovojo ir „Liverpool“ ekipa, 3:1 įveikusi „Southampton“ žaidėjus. Du įvarčius Kloppo auklėtiniams pelnė Darwinas Nunezas.