Po pralaimėjimo Bartzokas bedė pirštu į „Real“ biudžetą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Nuo pirmų minučių į nokdauną pasiųsti Pirėjo „Olympiacos“ atsitiesti nesugebėjo ir pralaimėjimu pradėjo Eurolygos finalo ketverto varžybas.

Po nesėkmės 76:87 graikų komandos vyriausiasis treneris Georgios Bartzokas akcentavo prastą susitikimo pradžią bei bedė pirštu į milžinišką Madrido „Real“ biudžetą.

„Turime pripažinti varžovų talentą, patirtį bei gerą trenerio vadovavimą. Esame liūdni, nes nepradėjome mačo, kaip turėtume. Jis greitai įgavo pasitikėjimą ir praėjo itin gerai pataikyti iš toli.

Komanda paskutinius 3 metus buvo nuostabi. Laimėjome visus įmanomus titulus Graikijoje ir patekome į 3 Eurolygos finalo ketvertus. Subūrėme komandą su charakteriu ir asmenybėmis.

Mūsų biudžetas yra mažiausias tarp pirmų 9-10 komandų. Negaliu ieškoti pasiteisinimų, kai žaidėme prieš oponentą su 40 milijonų biudžetu, o patys turime 10 milijonų biudžetą. Neturime jaustis gėdingai, tiesiog reikia tęsti savo darbą.“

Rytoj Pirėjo „Olympiacos“ dėl trečios vietos turnyre susigrums su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“. Susitikimo pradžia – 19 val.

Turnyro finale 21 val. susikaus „Real“ ir Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu.

Pasidalinti