Po operacijos prabilęs Evansas: „Gyvenimas – neteisingas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.

Paskutinėse LKL pusfinalio serijos rungtynėse sunkią traumą patyręs Keenanas Evansas pasidalijo jautria žinute.

„Žalgirio“ lyderis traumą patyrė sekmadienio dvikovoje su Panevėžio „Lietkabeliu“, kuomet bandydamas sutrukdyti Deividui Sirvydžiui susižeidė kelį.

Netrukus į ligoninę išgabentas amerikietis ten išgirdo liūdną diagnozę – dėl kelio girnelės traumos be krepšinio jis turės praleisti mažiausiai pusmetį.

„Žodžiais sunku apsakyti, kaip dabar jaučiuosi. Tai tikrai užknisa, ypač žinant, kaip spaudžiau save, kad sugrįžčiau į aukščiausią lygį po paskutinės traumos. Tačiau gyvenimas yra neteisingas ir kitoks niekada nebus. Dievas nedaro klaidų, o mano užduotis yra būti kantriam ir pasitikėti juo.

Nuoširdžiai atsiprašau Kauno ir „Žalgirio“ fanų, kad šį sezoną negalėsiu padėti kovoti dėl titulo, tačiau tikrai palaikysiu komandą finale.

Tie, kurie žino mane ir pažįsta mano charakterį, supranta, jog tokios situacijos mane skatina tapti dar geresniu ir dar stipresniu (ir, žinoma, normaliai užbaigti sezoną). Negaliu atsakyti kiekvienam iš jūsų, tačiau stipriai dėkoju už meilę ir žinutes, kurias man siunčiate. Telaimina jus visus Dievas“, – „Instagram“ tinkle rašė Evansas.

Šiemet Evansas sužaidė visas 34 Eurolygos rungtynes, kuriose rinko po 17,3 taško, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 18,3 naudingumo balo.

Pastaruoju metu Europos žiniasklaidoje sklandė vis daugiau gandų, kad po sezono Evansas kelsis į Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Pasidalinti