Po antro pralaimėjimo – Žibėno ramybė: „Ne pirmas kartas, kai taip startuojame“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Giedrius Žibėnas (LKL nuotr.)

FIBA Čempionų lygoje toliau be pergalių su Vilniaus „Rytu“ liekantis Giedrius Žibėnas spinduliavo ramybe.

Antradienio vakarą jo vadovaujama komanda po atkaklios kovos 76:78 išvykoje nusileido Patrų „Promitheas“ krepšininkams.

Intrigą iki paskutinių minučių saugojusių vilniečių gretose nesėkmingą paskutinę minutę sužaidė Arnas Velička, priešpaskutinėje pozicinėje atakoje sulaukęs varžovo bloko, o paskutinėje – praradęs kamuolį.

„Didelių nusiskundimų žaidėjais neturiu. Atiduodame jėgas ir energiją, tačiau šiame lygyje to neužtenka, – teigė Žibėnas. – Manau, kad psichologiškai dar nesame pasiruošę laimėti išvykų rungtynių. Kaip jauna komanda, mes vis dar augame. Nereikia kalbėti apie tai, kas įvyko paskutinėje atakoje. Rungtynes pralaimėjome per 40 minučių, o ne per paskutinę.

Žinojome, kad jų pagrindiniai taškų rinkikai yra pavojingi ir jie tą įrodė paskutinėmis minutėmis. Turime išmokti pamoką ir judėti į priekį. Ne pirmas kartas, kai sezoną pradedame dviejomis nesėkmėmis. Vis dar galime kovoti dėl pirmos vietos grupėje.“

Vilniaus komandą su 20 taškų, 6 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais į priekį vėl vedusio Justino Gorhamo balse buvo kiek daugiau nuogąstavimo.

„Dar vienas skaudus pralaimėjimas. Iki pergalės pritrūko kelių sėkmingesnių momentų gynyboje, tačiau dabar nieko negalime padaryti ir turime judėti į priekį“, – teigė „Ryto“ lyderis Justinas Gorhamas.

Pasidalinti