Pirmoje Jameso ir Duranto akistatoje nuo 2018 m. Kalėdų pergalę šventė „Suns“

LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas (Scanpix nuotr.)

LeBrono Jameso atstovaujama Los Andželo „Lakers“ komanda pasiruošimo NBA sezonui ciklą baigė 3 pralaimėjimu iš eilės.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Lakers“ 100:123 krito prieš Finikso „Suns“ krepšininkus.

Po pirmų dviejų kėlinių Los Andželo ekipa pirmavo 4 taškais (58:54), tačiau trečiąjį kėlinį pralaimėjo 15:35 ir „Suns“ nužygiavo iki pergalės.

Tai buvo pirmas kartas nuo 2018 m. gruodį vykusių kalėdinių rungtynių, kai aikštelėje susitiko Jamesas ir „Suns“ lyderis Kevinas Durantas. Tąkart „Lakers“ tuo metu Duranto atstovautą „Golden State Warriors“ nukovė 127:101.

Abu žaidėjai buvo rezultatyviausi savo komandose. Durantas per aikštėje praleistų 17 minučių spėjo surinkti 21 tašką, atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Visus savo taškus KD surinko pirmoje mačo pusėje.

Jamesas per 22 minutes pasižymėjo 19 taškų, 6 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais.

„Lakers“ ekipa NBA sezoną pradės spalio 25 d. su titulą ginančiais Denverio „Nuggets“ krepšininkais, „Suns“ susitiks su „Golden State Warriors“.