Paskelbti geriausių NBA naujokų penketukai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Victoras Wembanyama (Scanpix nuotr.)

NBA paskelbė geriausių 2023-2024 metų sezono lygos naujokų penketuką.

Sąrašo viršuje atsidūrė geriausiu lygos naujoku išrinktas San Antonijaus „Spurs“ aukštaūgis Victoras Wembanyama. Jo pavardę paminėjo visi 99 rinkimuose dalyvavę balsuotojai.

Kartu su Wembanyama visus įmanomus balsus gavo ir Oklahomos „Thunder“ talentas Chetas Holmgrenas bei Majamio „Heat“ atstovas Jaime Jaquezas.

Taip pat į pirmąjį penketuką pateko Brandonas Milleris iš Šarlotės „Hornets“ bei „Golden State Warriors“ rungtyniaujantis Brandinas Podziemski.

Į antrąjį naujokų išrinktas vienintelis vis dar kovą dėl NBA čempiono titulo tęsiantis Dereckas Lively iš Dalaso „Macericks“. Kartu su juo pripažinimo sulaukė Amenas Thompsonas iš Hiustono „Rockets“, Keyonte George’as iš Jutos „Jazz“, Casonas Wallace’as iš „Thunder“ bei Memfio „Grizzlies“ rungtyniaujantis GG Jacksonas.

Šiandien bus paskelbtas geriausiai besiginančių lygos žaidėjų penketukas. Realu, kad ir jame atsidurs Wembanyamos pavardė, kuris geriausiai besiginančio žaidėjo rinkimuose nusileido tik Rudy Gobertui. Jis taptų šeštuoju naujoku istorijoje, sulaukusiu tokio pripažinimo.

Iki šiol į geriausiai besiginančių žaidėjų penketą jau pirmajame savo sezone buvo patekę tik Timas Duncanas, Davidas Robinsonas, Hakeemas Olajuwonas, Manute Bolas ir Kareemas Abdul Jabbaras.

Pasidalinti