„Pelicans“ prieš NBA lyderius subyrėjo Valančiūnui sėdint ant suolo

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Garbingai iki mačo galo su NBA lyderiais kovojusi Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ pralaimėjimų serijos nutraukti nepajėgė.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Willie Greeno vadovaujama komanda išvykoje 112:118 turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ komandos pranašumą.

Bostono komandai tai buvo 36-oji pergalė per 47-erias rungtynes. Tai – daugiausiai per visą NBA. Tuo metu „Pelicans“ tai buvo trečia nesėkmė iš eilės.

Lemiamo kėlinio pradžioje po 5 iš eilės Ziono Williamsono taškų „Pelicans“ pranašumas siekė 11 taškų (92:81), tačiau tuomet „Celtics“ spurtavo 23:6 ir nužygiavo iki pergalės. Likus 11 sekundžių iki mačo pabaigos Brandonas Ingramas tritaškiu priartino „Pelicans“ per 4 taškus (112:116), tačiau Jaysonas Tatumas sumetė abi baudas ir nieko daugiau Greeno komandai išpešti nepavyko.

Valančiūnas aikštelėje iš viso praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 11 taškų, 7 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais bei bloku.

Ketvirtajame kėlinyje, kuriame ir įvyko „Celtics“ pergalę lėmęs lūžis, Valančiūno paslaugų „Pelicans“ neprireikė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Tatumas finišavo su 28 taškais, 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyviais perdavimais bei 7 klaidomis. Jam geriausiai talkinęs Jaylenas Brownas taip pat buvo netoli trigubo dublio – 22 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo metu „Pelicans“ ekipoje 28 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus surinko Brandonas Ingramas, Zionas Williamsonas pridėjo 26 taškus ir 4 atkovotus kamuolius.

Kitas rungtynes „Pelicans“ naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį žais prieš „Rockets“, Bostono ekipos artėjančią naktį laukia akistata su „Pacers“.