„Copa America“ nežiūrėsiantis Ronaldinho brazilų futbolą vadina gėdingu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Brazilijos futbolo legenda Ronaldinho socialiniame tinkle „Instagram“ pareiškė, kad neketina stebėti šalies nacionalinės komandos pasirodymų bei švęsti pergalių.

Brazilų futbolas išgyvena sunkų laikotarpį. Pasaulio čempionato atrankoje jie yra patyrę 3 pralaimėjimus paeiliui. Su 7-iais taškais po 6-ių rungtynių Brazilijos komanda rikiuojasi šeštoje vietoje tarp dešimties rinktinių.

Artėjant „Copa America“, Ronaldinho komandoje pasigenda tikrų lyderių ir mato joje tik vidutinybes. Legenda pareiškė, kad nestebės rinktinės pasirodymų ir nešvęs pergalių.

„Viskas, gana. Atėjo sunkus metas mylintiems brazilų futbolą. Tampa sunku prisiversti žiūrėti rungtynes. Tai turbūt viena iš blogiausių komandų pastaraisiais metais. Nėra gerbiamų lyderių, vien tik vidutinybės.

Sekiau futbolą nuo vaikystės, seniai iki tol, kol pradėjau galvoti, kad tapsiu žaidėju. Niekada nemačiau tokios blogos situacijos. Nestebėsiu jokių „Copa America“ rungtynių ir nešvęsiu jokių pergalių.“

Brazilijos rinktinės didžiausia žvaigždė yra šiemet antrą kartą su Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygą laimėjęs Vinicius Junioras.

„Copa America“ turnyre brazilai pirmąsias rungtynes žais birželio 25 dieną su Kosta Rikos rinktine. Taip pat grupėje yra Kolumbijos ir Paragvajaus komandos.

Pasidalinti