Pasakiško sezono pabaiga: puolime strigęs „Žalgiris“ neprilygo „Barcai“

Žalgiris - Barca (BNS Foto nuotr.)

Įspūdingas Kazio Maksvyčio vadovaujamo Kauno „Žalgirio“ sezonas baigėsi ketvirtfinalyje.

Trečiadienį Kaune vykusiose trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse puolime strigęs „Žalgiris“ 66:77 nusileido Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ komandai ir seriją pralaimėjo neiškovojęs nė vienos pergalės – 0-3.

Pernai paskutinėje Eurolygos vietoje finišavęs „Žalgiris“ Eurolygos atkrintamosiose žaidė po ketverių metų pertraukos.

Trečiosiose serijos rungtynėse „Žalgirį“ labiausiai stabdė prastas puolimas. Po dviejų kėlinių Maksvyčio komanda buvo sukrapščiusi viso labo 26 taškus. Tiesa, „Barca“ turėjo tik trimis daugiau.

Visgi po pertraukos katalonai pradėjo demonstruoti beveik tobulą puolimą ir į „Žalgirio“ krepšį suvertė net 32 taškus. 9 iš jų žudančiais tritaškiais surinko Mike’as Tobey.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ bandė kabintis, tačiau katalonai persvaros švaistyti neketino ir taip užsitikrino į gegužę taip pat Kaune vyksiantį Eurolygos finalo ketvertą.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 12 taškų surinkęs Laurynas Birutis, 11 taškų pridėjo Edgaras Ulanovas, taip pat atkovojęs 8 kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 14 taškų surinkę centras Janas Vesely ir Tomas Satoransky.

Naudingai žaidęs Rokas Jokubaitis pasižymėjo 10 taškų, 3 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 14 naudingumo balų.