PAO žygis į finalą pažymėtas Grigonio aistromis ir technine pražanga

paobc X nuotr.

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ užtikrintai žengė į Graikijos čempionato finalą.

Sekmadienio vakarą Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 80:65 nugalėjo Salonikų „Aris“ krepšininkus ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0.

Grigonis antrosiose serijos rungtynėse aikštėje praleido 20 minučių, per kurias surinko 11 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 1 atkovotą kamuolį.

Lietuvis taip pat susirinko 4 asmenines pražangas, iš kurių viena – techninė. Ją Grigonis užsidirbo po antrojo kėlinio sirenos, kai su arbitrais pradėjo aistringai diskutuoti dėl varžovų lyderio Roberto Gallinato pastūmimo.

Su lietuviu pirmoje mačo dalyje technines pražangas gavo ir pats Atamanas bei Kostas Sloukas. „Aris“ per pirmus du kėlinius prieš PAO prasižengė 18 kartų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sekmadienį žaidė Mathias Lessort’as, surinkęs 15 taškų bei atkovojęs 7 kamuolius. Jerianas Grantas pridėjo 13 taškų, Kendrickas Nunnas – 11.

„Aris“ komandą į priekį tempė po 12 taškų surinkę Gallinatas bei centras Silvio De Sousa, taip pat atkovojęs 10 kamuolių.

Graikijos čempionato finale „Panathinaikos“ susitiks su savo amžinąja varžove Pirėjo „Olympiacos“.

Graikijos krepšinio lygą PAO yra laimėjusi 39 kartus, „Olympiacos“ – 14.