Olandijoje – 5 iš eilės „Ajax“pralaimėjimas ir kritimas į lentelės dugną

PSV thitter nuotr.

Tęsiasi tragiškas Amsterdamo „Ajax“ sezonas. Daugkartiniai lygos nugalėtojai išvykoje buvo sutriuškinti amžinųjų priešininkų – PSV futbolininkų. Eindhoveno komanda antrajame kėlinyje mušė 4 kartus ir iškovojo pergalę rezultatu 5:2.

Rungtynėse „hat tricku“ pasižymėjo Hirvingas Lozano. Po įvartį pridėjo Ismaelis Saibari ir Luukas de Jongas. „Ajax“ komandą du kartus į priekį pirmame kėlinyje buvo išvedę Branco van den Boomenas ir Brianas Brobbey.

Amsterdamo komandai tai jau 5 pralaimėjimas iš eilės. „Ajax“ yra sužaidę 8 rungtynes ir turi iškovoję 5 taškus. Komanda šiuo metu rikiuojasi paskutinėje – 18 vietoje. Tiesa Amsterdamo komanda yra sužaidusi 2 rungtynėmis mažiau nei dauguma kitų turnyro ekipų.

Nuo 2010 metų „Ajax“ 7 kartus tapo „Eredivisie“ nugalėtojais, o iš viso šalies čempionais tapo net 36 kartus.