Oficialu: Žagaras prisijungė prie „Wolves“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Artūrs Žagars. Erikas Ovčarenko/BNS foto

Pasaulio čempionate ryškiausiomis spalvomis sužibęs Latvijos rinktinės įžaidėjas Artūras Žagaras savaitgalį prasidėjusiame sezone rungtyniaus Vilniaus „Wolves“ komandoje. Krepšininką sostinės klubui paskolino su juo sutartį pasirašęs Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) klubas.

Pasibaigusiame pasaulio čempionate 23 m. krepšininkas į savo sąskaitą įsirašydavo po 12,4 taško, 7,4 rezultatyvaus perdavimo (5 rezultatas turnyre), 2,6 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 25 aikštėje praleistas minutes. O Žagaro atlikti net 17 rezultatyvių perdavimų rungtynėse dėl penktosios vietos su Lietuvos rinktine – naujas pasaulio čempionatų rekordas.

Toks latvio žaidimas neliko neįvertintas. Kartu su Jonu Valančiūnu, Franzu Wagneriu (Vokietija), Simone Fontecchio (Italija) ir Nikola Milutinovu (Serbija) jis buvo išrinktas į antrąjį simbolinį geriausių čempionato krepšininkų penketuką.

Praėjusį sezoną 190 cm ūgio Žagaras, atstovaudamas Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipai, šalies čempionate vidutiniškai per 28 minutes rinko po 15,4 taško, 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir 16,3 naudingumo balo.

Be Lietuvos per savo karjerą gynėjas dar žaidė Ispanijoje, Estijoje ir Vokietijoje.

„Esame dėkingi „Fenerbahče“ klubui už šią kolaboraciją dėl Artūro. Pasaulio čempionate jis pademonstravo savo didžiulį talentą ir įrodė, kad turi viską, jog artimiausiais metais įsitvirtintų aukščiausiame lygyje Europoje. Mes tikimės tapti platforma jam patobulėti dar labiau, įgyti daugiau patirties ir pasiruošti svarbiausiam žingsniui jo karjeroje. Džiaugiamės, kad turėsime Artūrą savo gretose ir tikimės, kad su jo lyderyste bei kūrybiniais sugebėjimais sėkmingai sieksime savų tikslų.“, – sakė krepšinio operacijų vadovas Algimantas Bružas.

Sutartis su „Wolves“ komanda būsimam sezonui taip pat turi Jeffery Tayloras, Christianas Mekowulu, Tre‘Shawnas Thurmanas, Džordže Gagičius, Rasheedas Sulaimonas, Kristupas Žemaitis, Arnas Beručka, Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas, Regimantas Miniotas, Vitalijus Kozys ir Vaidas Kariniauskas

Pasidalinti