Oficialių žinių laukiantis Radzevičius – apie neįprastą debiutą Eurolygoje ir laukiančias akistatas su Buzeliu

O, Sportas!
Autorius
4 min skaitymo trukmė
Gytis Radzevičius. BNS nuotr.

 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienio popietę susirinko Birštone, kur ruošis artėjančiam FIBA planetos pirmenybių atrankos langui.

Po itin permainingo sezono padėti rinktinei atvyko ir Gytis Radzevičius, artimiausiu metu, tikėtina, tapsianti laisvuoju agentu. Tiesa, pats krepšininkas nekomentavo Vitorijos „Baskonia“ sporto direktoriaus pasisakymo, kad su lietuviu sutartis pratęsta nebus.

Radzevičius tikino, kad šiuo metu visas dėmesys skirtas tik rinktinei, o apie klubinę ateitį bus galima galvoti sulaukus oficialių žinių iš Vitorijos. Puolėjas neslėpė, laukiantis akistatų treniruotėse jaunąja žvaigžde iš NBA Matu Buzeliu.

„Nuotaikos geros, laukiam stovyklos. Kažkiek neįprasta, kad langas vidury vasaros, bet smagu, gera kompanija susirinkus. Ant popieriaus atrodome gerai, tai žiūrėsime. Laiko nėra daug, tikslas vienas –pasiimti tas dvi pergales“, – konkrečiai šio lango esminį tikslą įvardino Radzevičius.

– Kokia yra paties fizinė forma?

– Viskas gerai, baigiau prieš dvi savaites, pavyko kažkiek ir pailsėti, ir pasportuoti. To laiko užteko.

– Kaip tas pirmasis sezonas Eurolygoje, Ispanijos čempionate?

– Viskas gerai. Kažkiek neįprasta važiuoti sezono viduryje. Realiai atskridau iš karto į rungtynes. Paskui rungtynės po rungtynių. Per du mėnesius daugiau žaidžiau rungtynių nei treniruočių turėjau, tai kažkiek buvo keista, bet įsivažiavau.

– Ar jau sukrauti lagaminai po to, kai komandos vadovas paskelbė, kad Radzevičius nebgrįš kitam sezonui?

– Lagaminai jau Lietuvoje. Bet dar laukiam oficialių žinių. Kai bus oficialios žinios, tada bus galutinai aišku.

– Kokius turi prioritetus ir lūkesčius dėl kito sezono?

– Nežinau, viskas labai šviežiai. Apie tai daug negalvojau, dirbau savo darbą. Žiūrėsime, reikia sulaukti oficialių pranešimų. Dabar visas lūkestis tik į rinktinę.

– Kiek žinučių sulaukei iš „Ryto“ fanų su raginimais grįžti?

– Nežinau, tų žinučių visada kažkiek sulaukiu. Vis tiek daug laiko praleidau, su fanais kažkiek pabendraujam. Natūralu, kad tas ryšys išlieka.

– Kaip sureagavai į „Ryto“ sprendimą skirtis su Giedriumi Žibėnu?

– Kažkiek aišku nustebino, bet toks tas krepšinis. Turbūt ta nesmagioji krepšinio dalis, kad kažkada viskam ateina galas. Giedrius darė puikų darbą. Šeši sezonai komandoje, rekordas. Laimėjo titulų, daug prisidėjo prie „Ryto“ vardo?

– O kaip reagavai į Utenos komandos, kurioje irgi žaidei, sezono finišą?

– Sezonas jiems nesiklostė gerai, kad play-off’uose pasigavo ant bangos „Rytą“, paskui „Neptūną“. Parodė, kaip po vieno iš prasčiausių sezonų galima taip finišuoti. Sveikinimai jiems, jie to nusipelnė.

– Ar sulaukei iš „Ryto“ vadovų skambučių?

– Reikia sulaukti oficialių žinių, o tada žiūrėsime. Pats apie tai negalvojau, agentai gal dirbą ties tuo. Mano mintys į rinktinę.

– Ar jauti, kad atlaikei tą Eurolygos lygį? Kas labiausiai nustebino?

– Tai yra aukščiausias lygis Europoje. Daug individualiai stiprių žaidėjų. Daug rungtynių, daug visko. Nepasakyčiau, kad kažkas labai nustebino, bet išpildytojai – aukštesnio lygio ir tiek. Tas tempas didesnis, fiziškumas didesnis ir tiek.

– Su kuo labiausiai nekantrauji pasimatyti rinktinėje?

– Su visais esu žaidęs, išskyrus jaunimą iš NBA. Bus įdomu su jais pasimatyti ir pasižiūrėti. Su kai kuriais žaidėjais klubuose praleidome daug laiko, tai norisi pasimatyti ir pasikalbėti.

– Ar lauki akistatos treniruotėje su Matu Buzeliu?

– Kažkiek laukiu. Įdomu, kaip jis juda, kaip viskas. Daug žaidimo jo neteko stebėti, tik highlight’us. Duomenys puikūs, puikiai žaidžia, tai įdomu pasižiūrėti.

Pasidalinti