Novakas Džokovičius sulaukė rimto pasipriešinimo Paryžiaus starte

Novakas Džokovičius sėkmingai pradėjo Prancūzijoje vykstančio „Masters“ serijos turnyro titulo gynybą. Serbas po atkaklios kovos 7:6(1), 6:4 nugalėjo Paryžiuje gimusį amerikietį Maxime‘ą Cressy‘į.

Šešis kartus šio prestižinio turnyro čempionas tik antro seto pabaigoje galiausiai perlaužė varžovo padavimus, išsiveržė į priekį 5:4 ir savo kirčiais pasiekė pergalę.

„Buvo labai įtempta kova, daug spaudimo, – po pergalės kalbėjo N.Džokovičius. – Kai žaidi prieš taip puikiai paduodantį ir pirmą, ir antrą servą žaidėją, turi nedaug erdvės. Jo padavimus pavyko laimėti tobulu metu. Džiaugiuosi ir kaip pavyko man pačiam tvarkytis su savo padavimais.“

25-erių metų M.Cressy‘is naudojo įdomią taktiką mačo metu, keisdamas savo raketes priimant ir atliekant padavimus. Skirtingas jų tempimas leido skirtingai išnaudoti situacijas paduodant ir priimant.

34-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis po sėkmingo padavimo iškart bėgdavo prie tinklo taip mažindamas N.Džokovičiaus pasirinkimą grąžinant kamuoliuką.

„Taip, nes tokiu atveju tau neužtenka tik grąžinti kamuoliuką. Tu privalai taikyti jį jam į kojas, o tai padaryti labai sunku“, – kalbėjo mačo nugalėtojas.

N.Džokovičius trečiame varžybų rate kovos su Karenu Khachanovu, kuris 6:3, 4:6, 6:4 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusį Marcą-Andrea Hueslerį.

Užtikrintą pergalę antrame varžybų rate pasiekė septintas pagal skirstymą Andrejus Rublevas. Jis 6:2, 6:3 nugalėjo amerikietį Johną Isnerį.

Trečias pagal skirstymą norvegas Casperas Ruudas 6:1, 7:6 (7) nugalėjo vardinį kvietimą dalyvauti turnyre gavusį prancūzą Richardą Gasquet.