Alcarazas sulaukė pasipriešinimo, tačiau įveikė antrą „Roland Garros“ ratą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas. ATP nuotr.

Carlosas Alcarazas sulaukė atkaklaus pasipriešinimo nuo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusio olando Jesperio de Jongo, tačiau šventė pergalę po keturių setų kovos.

Trečioji pasaulio raketė sėkmingai pradėjo sutikimą ir pirmus du setus laimėjo 6:3, 6:4. De Jongas grąžino intrigą trečią setą laimėdamas 6:2, tačiau tuo pačiu kitame sete atsakė ir ispanas – 6:2.

„Esu ne kartą sakęs, kad bet kuris žaidėjas tau gali pridaryti nemalonumų, – pareiškė Alcarazas. – Turi būti labai susikoncentravęs kiekviename taške, kiekviename sete ir tai daryti kiekviename mače. Nesvarbu, kad aš esu reitingo viršūnėje ir žaidžiu prieš varžovą, kuris yra už šimtuko ribų. Jeigu nori nugalėti privalai žaisti geriausiai kaip tik gali.“

Alcarazas mače atliko 35 vinerius, tačiau padarė 47 neišprovokuotas klaidas. Ispanas pergalę iškovojo po tris valandas ir 8 minutes trukusios kovos.

Alcarazas siekia trečio „Didžiojo kirčio“ trofėjaus karjeroje. 2022 metais jis laimėjo „US Open“, 2023 triumfavo Vimbldone.

Praėjusiais metais Roland Garros turnyre jis pusfinalyje nusileido Novakui Džokovičiui.

Devinta pasaulio raketė Stefanos Tsitsipas taip pat pralaimėjo setą, tačiau iškovojo pergalę prieš Danielį Altmaierį – 6:3, 6:2, 6:7(2), 6:4. Vokietis praėjusiais metais sukūrė sensaciją antrame rate įveikdamas Janniką Sinnerį, tačiau šį kartą panašios staigmenos atlikti nesugebėjo.

Pasidalinti