Nesėkmingas debiutas: uraganinių paryžiečių nesugaudę „Wolves“ patyrė sutriuškinimą

bcwolves.com nuotr.

Kęstučio Kemzūros vadovaujama Vilniaus „Wolves“ ekipa Europos taurėje debiutavo triuškinančia nesėkme.

Sostinės komanda antradienio vakarą išvykoje 78:105 turėjo pripažinti T.J. Shortso vedamos „Paris“ komandos pranašumą.

-27 taškai yra didžiausias Vilniaus komandos pralaimėjimas trumpoje jos istorijoje.

Po pirmų trijų minučių Kemzūros komanda pirmavo 7:5, tačiau pamažu užsikūrusi Paryžiaus ekipa kėlinį užbaigė atkarpa 19:8 ir jau po pirmojo kėlinio turėjo beveik dviženklį pranašumą – 24:15.

Antrąjį kėlinį „Paris“ klubas pradėjo dar viena sėkminga atkarpa 8:3, tačiau jiems turint rekordinį 16 taškų pranašumą – 41:25 – „Wolves“ besibaigiant pirmai pusei patys suorganizavo spurtą 12:3 ir antrąją dvikovos dalį pasitiko turėdami vienženklį deficitą – 48:40.

Tačiau Prancūzijos ekipos pranašumas žaidimo buvo pastebimas akimis, o „Wolves“ visiškai nesisekė gaudyti varžovų akistatose 2 prieš 2. Trečiajame kėlinyje užsikūręs Shortsas būtent tokiose akistatose susirinko 10 taškų, dar pridalijo rezultatyvių perdavimų, o „Paris“ ekipa vėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį palaipsniui didino ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Wolves“ ekipai antradienio rungtynėse nepadėjo Vaidas Kariniauskas.

Prieš dvejus metus susikūręs „Wolves“ klubas tarptautiniame Europos turnyre rungtyniauja pirmą kartą. Europos taurėje taip pat žaidžia Panevėžio „Lietkabelis“, startuosiantis trečiadienį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs praeito sezono Čempionų lygos MVP Shortsas finišavo su 20 taškų ir pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo iki dvigubo dublio. 175 cm ūgio mažylis taip pat perėmė 3 kamuolius.

Colinas Malcolmas nugalėtojams pridėjo 16 taškų, Nadiras Hifi – 11. Iš viso net 6 „Paris“ žaidėjai pasiekė dviženklį taškų skaičių.

Tuo metu „Wolves“ ekipoje rezultatyviausias su 15 taškų buvo Rasheedas Sulaimonas. Artūras Žagaras pirmoje pusėje surinko 10 taškų, antroje – nė vieno.

Paryžiaus komanda šį sezoną per visus turnyrus yra iškovojusi 5 pergales iš tiek pat galimų.