Be žvaigždžių žaidusi „Bucks“ laimėjo išgyvenimo rungtynes

Bucks krepšininkai (Bucks nuotr.)

Be Damiano Lillardo ir Giannio Antetokounmo verstis turėjusi Milvokio „Bucks“ laimėjo išgyvenimo rungtynes ir pratęsė savo sezoną.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Doco Riverso auklėtiniai namuose 115:92 nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus ir atsilikimą serijoje sušvelnino iki 2-3.

„Bucks“ dar niekad istorijoje nėra laimėjusi serijos, kurioje atsilikinėjo 1-3.

Šeštosios serijos iki keturių pergalių rungtynės bus žaidžiamos penktadienio naktį Indianoje.

Šios nakties mače „Bucks“ vertėsi be prieš „Pacers“ serijoje dar nežaidusio Antetokounmpo, Lillardas dėl Achilo sausgyslos sužeidimo praleido antrą mačą paeiliui.

Gelbėti Milvokio sezoną ėmėsi rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Bobby Portisas bei Khrisas Middletonas, suvertę po 29 taškus.

Middletonui tai buvo trečios rungtynės iš eilės su mažiausiai 25 taškais.

Praeitame mače net 22 tritaškius pataikiusi „Pacers“ per pirmas 10 mačo minučių pataikė 7 iš 12 tolimų metimų bei pirmavo 31:21. Visgi tuomet „Bucks“ spurtavo 18:2. Lemiamas lūžis fiksuotas trečio kėlinio starte, kai 53:48 pirmavusi „Bucks“ įmetė 9 taškus be atsako ir pamažu pradėjo triuškinti varžovus.

Malikas Beasley nugalėtojams pridėjo 18 taškų, Patrickas Beverley – 13, iš kurių 12 – antrajame kėlinyje.

„Pacers“ komandoje rezultatyviausias su 16 taškų buvo Tyrese’as Haliburtonas, taip pat atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Mylesas Turneris pridėjo 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.