Nerimas „Pelicans“: kelį susižeidęs Valančiūnas negrįžo į rungtynes

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ nutraukė pralaimėjimų seriją, tačiau lietuvis patyrė traumą.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Naujojo Orleano komanda 131:126 įveikė Los Andželo „Lakers“ ekipą.

Valančiūnas per 24 minutes pasižymėjo 18 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje susižeidė kelį ir į rungtynes daugiau negrįžo.

Pasak komandos trenerio Willie Greeno, lietuviui tyrimai bus atlikti rytoj, tačiau po rungtynių jis rūbinėje vaikščiojo be ramentų ir buvo pakilios nuotaikos.

Rezultatyviausias rungtynes po sugrįžimo iš 2 mėnesių priverstinių atostogų dėl traumos sužaidė Brandonas Ingramas, Puolėjas pelnė 35 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Lakers“ buvo susikrovusi rekordinę 12 taškų persvarą, tačiau ketvirtį „Pelicans“ užbaigė 5 greitais taškais ir atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 103:106.

Įpusėjus paskutiniam kėliniui „Pelicans“ atsiliko 106:108, tačiau tuomet rezultatą išlygino Jose Alvarado, o du tritaškius iš eilės suleidęs Trey Murphy išvedė komandą į priekį 114:108. Nuo to laiko Naujojo Orleano komandai sekėsi išsaugoti persvarą ir laimėti.

Taip „Pelicans“ nutraukė 10 pralaimėjimų iš eilės seriją.

LeBronas Jamesas, kuriam iki visų laikų rezultatyvumo rekordo trūksta 36 taškų, rungtynėse pasižymėjo 27 taškais, 9 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Už jį rezultatyviau žaidė tik centras Anthony Davisas, pelnęs 34 taškus.