Žiniasklaida: Mirotičius yra arti persikėlimo į Monaką

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Nikola Mirotičius (Olimpia Milano X nuotr.)

„Monaco“ ilgam susiejo ateitį su savo lyderiu Mike’u Jamesu, įsigijo Eurolygos rezultatyvių perdavimų karalių Nicką Calathesą, o dabar ruošiasi sudrebinti krepšinio rinką įsigydami Milano „Emporio Armani“ žvaigždę Nikolą Mirotičių.

Kaip praneša prancūzų „Tribune 47“, krepšininkas lankėsi Monake, kur susitiko su vietos klubo atstovais. Teigiama, kad krepšininkas nebūtų registruojamas vietinių pirmenybių kovoms ir viskas jėgas galėtų skirti tik žaidimui Eurolygoje. Tokiomis sąlygomis praėjusiame sezone komandos gretose rungtyniavo iš NBA persikėlęs Kemba Walkeris.

Mirotičius su Milano komanda turi dar 2 metus galiojančią sutartį. Nėra aišku, ar klubai susitartų dėl išpirkos, ar atsinaujinti ketinanti Italijos komanda tiesiog paleistų brangiai apmokamą žaidėją.

Traumų kamuotas krepšininkas neseniai pasibaigusiame Eurolygos sezone viso sužaidė 21 mačą ir vidutiniškai rinko po 16,9 taško, 5,7 atkovoto kamuolio ir 18,9 naudingumo balo. Mirotičiaus lyderystės neužteko, kad Etorre Messinos auklėtiniai patektų į turnyro įkrintamąsias.

Tris sezonus Monako komandoje jau sužaidė Donatas Motiejūnas, kuris praėjusią vasarą sutartį su komanda pratęsė iki 2025 metų.

Pasidalinti