Neramumais tribūnose startavo olimpinių žaidynių futbolo turnyras

Neramumais baigėsi futbolo rungtynės Olimpinėse žaidynėse. Rungtynių teisėju ir mačo baigtimi nepatenkinti Maroko sirgaliai po mačo su Argentinos rinktine veržėsi į aikštę, kaip vėliau paaiškėjo – be pagrindo.

Šiandien prasidėjo Paryžiaus olimpinių žaidynių futbolo pirmenybės, kurios įprastai startuoja dar prieš žaidynių atidarymo ceremoniją.

Neramumais baigėsi Sent Etjene vykusi Argentinos ir Maroko rinktinių dvikova. Afrikos komanda pirmavo 2:0 po Soufiane Rahimi įvarčių. Rezultatą 68-tą minutę sušvelnino Giuliano Simeone.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui teisėjas iš Švedijos Glennas Nybergas pridėjo 15 papildomų minučių. Ištiksėjus joms ir dar sužaidus 25-ias papildomas sekundes Cristianas Medina išlygino rezultatą – 2:2.

Teisėjui paskelbus mačo pabaigą savo nusivylimo neslėpė olimpinę dvasią pamynę Maroko komandos gerbėjai. Šalia argentiniečių kojų sprogo jų paleista petarda, į aikštę skriejo buteliai, pavieniui veržtis į aikštę pradėjo ir Maroko vėliavomis nešimi sirgaliai.

Neramumams pasibaigus argentiniečių įvartis po ilgai trukusios VAR peržiūros buvo atšauktas, komandos po dviejų valandų pertraukos grįžo į aikštę sužaisti paskutines minutes ir pergalė atiteko Marokui – 2:1. Komandos varžosi B grupėje, kartu su Irako ir Ukrainos rinktinėmis.

A grupėje Naujosios Zelandijos komanda 2:1 įveikė Gvinėjos futbolininkus. Savo rungtynes vakare žais JAV ir Prancūzijos rinktinės.

C grupėje ispanai 2:1 įveikė Uzbekistano komandą, o Egiptas su Dominikos Respublika sužaidė 0:0.

D grupėje rungtyniauja Japonijos, Paragvajaus, Malio bei Izraelio nacionalinės komandos.

Olimpinėse žaidynėse futbolo komandų pagrindą sudaro futbolininkai iki 23 metų amžiaus. Rinktinės turi teisę į sudėtį įtraukti tris vyresnius žaidėjus.