Kloppas tuščiomis neišvyks: „Liverpool“ pratęsime iškovojo „Carabao“ taurę

Liverpool komanda (Scanpix nuotr.)

Jurgeno Kloppo vadovaujama „Liverpool“ komanda iškovojo pirmą sezono trofėjų.

Sekmadienį paskutinį sezoną Anglijoje dirbančio vokiečio auklėtiniai „Carabao“ taurės finale po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį 118-ą minutę po graiko Kosto Tsimiko pakelto kampinio pelnė Virgilas Van Dijkas.

Per pagrindinį laiką nė vienai komandai netrūko progų, tačiau fantastiškai žaidė tiek „Chelsea“ vartininkas Džordže Petrovičius, tiek „Liverpoo“ vartų sargas Caoimhinas Kelleheris. Atitinkamai jie atrėmė 10 ir 9 varžovų smūgius į vartų plotą.

Geriausiu mačo žaidėju pripažintas Van Dijkas. Tokį titulą „Liverpool“ centro gynėjas prieš tai buvo pelnęs ir 2019 m. Čempionų lygos, ir 2022 m. „Carabao“ taurės finaluose.

Tuo metu Kloppas tapo tik trečiu treneriu istorijoje, „Carabao“ taurę iškovojusiu bent du kartus.

Po šio titulo „Liverpool“ pasivijo daugiausiai trofėjų Anglijos taurių turnyruose prieš tai turėjusią „Manchester United“ ekipą. Dabar abi komandos turi po 18 tokių titulų.

„Carabao“ taurės čempione Liverpulio komanda tapo 10-ą kartą istorijoje.