NBA vidurio sezono atidarymas – Lillardo lyderystė ir „Bucks“ pergalė prieš „Knicks“

Damian Lillard. Scanpix nuotr.

NBA vidurio sezono (in-season) atidarymo rungtynėse Damianas Lillardas rinko lemiamus taškus, o Milvokio „Bucks“ 110:105 namuose įveikė Niujorko „Knicks“ ekipą.

Lillardas viso surinko 30 taškų (4/7 trit.), o jo metimai lemiamose rungtynių akimirkose padėjo komandai įtvirtinti pergalę.

„Knicks“ komandos neišgelbėjo 45 pelnyti Jaleno Brunsono taškai. Tai 3 mažiau nei gynėjo karjeros rekordas. „Bucks“ 3 ketvirtyje turėjo 14 taškų persvarą, tačiau tada nepelnė taškų beveik 7 minutes ir , likus žaisti 1 minutę, Brunsonas tritaškiu išvedė „Knicks“ į priekį – 101:103

Niujorko komanda užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 56:41. Tačiau pergalę „Bucks“ komandai iškovoti padėjo tolimi metimai, kuriuos jie realizavo 51.3% taiklumu (20/39).

Lillardui geriausiai padėjo Giannis Antetokounmpo, pelnęs 22 taškus (3/3 trit.), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Jae Crowderis pridėjo 14 taškų (4/6 trit), Brooko Lopezo sąskaitoje – 13 taškų (4/10 trit.) ir net 8 blokuoti metimai.

„Knicks“ gretose Brunsonui geriausiai talkino Quentinas Grimesas – 17 taškų (5/10 trit.). Julius Randle’as surinko 16 taškų (1/9 trit.) ir 12 atkovotų kamuolių. Immanuelio Quickley sąskaitoje – 14 taškų.

3 pergalę per 5 rungtynes iškovoję „Bucks“ krepšininkai kitose rungtynėse išvykoje susitiks su Bruklino „Nets“. Niujorko komanda, turinti 2 pergales ir 4 pralaimėjimus, namuose priims Los Andželo „Clippers“ ekipą.